Search form

Јован 5:15

15А човекот отиде и им кажа на Јудејците дека Исус е, што го излечи.

Крај на неделата

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index