Search form

Јован 5:16

16И затоа Јудејците Го гонеа Исуса и сакаа да Го убијат, оти тоа го правеше во сабота.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index