Search form

Јован 5:17

17А Исус им одговараше:

(Зачало 15)

Мојот Отец досега работи, и Јас работам.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index