Search form

Јован 5:2

2А во Ерусалим, при Овчата порта, има бања, по еврејски наречена Витезда, која има пет тремови;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index