Search form

Јован 5:21

21Оти, како што Отецот воскреснува мртви и оживува, така и Синот ги оживува кои што сака.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index