Search form

Јован 5:26

26Оти, како што Отецот има живот во Себе, така Му даде и на Синот да има живот во Себе;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index