Search form

Јован 5:3

3во нив лежеа мнозина болни, слепи, куци, исушени, кои очекуваа да се раздвижи водата,

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index