Search form

Јован 5:31

31Ако Јас сведочам Сам за Себе, сведоштвото Мое нема да биде вистинско.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index