Search form

Јован 5:34

34Ама Јас не го примам сведоштвото од човек; туку го кажувам ова, за да се спасите вие.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index