Search form

Јован 5:35

35Тој беше светило, кое гори и свети, а вие малку време сакавте да се порадувате на неговата светлина.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index