Search form

Јован 5:38

38И зборовите Негови не се во вас, зашто не верувате во Оној, Кого Го испратил Он.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index