Search form

Јован 5:44

44Како можете вие да поверувате, кога примате слава еден од друг, а славата што е од Единиот Бог, не ја барате?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index