Search form

Јован 5:47

47Ако, пак, на неговите Писанија не поверувате, како тогаш ќе им поверувате на Моите зборови?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index