Search form

Јован 5:9

9И веднаш оздраве човекот, ја зеде постелката своја и одеше. А тој ден беше сабота.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index