Search form

Јован 6:1

ГЛАВА 6

1Потоа отиде Исус на другата страна од Галилејското Море, наречено Тиверијадско.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index