Search form

Јован 6:10

10Исус рече: – Кажете им на луѓето да седнат; а на тоа место имаше многу трева. Тогаш поседнаа луѓето, на број околу пет илјади.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index