Search form

Јован 6:12

12А кога се наситија, им рече на учениците Свои: – Соберете ги останатите парчиња, за да не се изгуби ништо.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index