Search form

Јован 6:13

13И од петте јачменови лебови собраа и наполнија дванаесет кошеви парчиња, кои им преостанаа на оние што јадеа.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index