Search form

Јован 6:15

15Но Исус, штом разбра дека сакаат да дојдат и да Го фатат за да Го направат цар, се оддалечи сам во гората.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index