Search form

Јован 6:19

19И кога беа изминале дваесет и пет, до триесет стадии, Го видоа Исуса како оди по морето и се приближува кон коработ, па се уплашија.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index