Search form

Јован 6:2

2И по Него идеше многу народ, оти ги гледаа чудата Негови, што ги правеше над болните.

Крај на петокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index