Search form

Јован 6:23

23И други кораби дојдоа од Тиверијада, близу до она место каде што беа јале леб, по благословувањето Господово.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index