Search form

Јован 6:24

24И кога видоа луѓето дека Исус не беше таму, ниту уче ниците Негови, влегоа сами во кораби и дојдоа во Капернаум, да Го бараат Исуса.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index