Search form

Јован 6:25

25И штом Го најдоа отаде морето, Му рекоа: – Рави, кога дојде овде?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index