Search form

Јован 6:29

29Исус им одговори и рече: – Делото Божјо е ова: да поверувате во Оној, Кого Го испрати Он.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index