Search form

Јован 6:31

31Татковците наши јадеа мâна во пустината, како што е напишано: „Леб од небото им даде да јадат“.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index