Search form

Јован 6:32

32Но Исус им рече: – Вистина, вистина ви велам: не Мојсеј ви даде леб од небото, туку Мојот Отец ви дава вистински леб од небото.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index