Search form

Јован 6:33

33Зашто лебот Божји е Оној, Којшто слегува од небото и му дава живот на светот.

Крај на вторникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index