Search form

Јован 6:34

34Тогаш тие Му рекоа: – Господи, давај ни го секогаш тој леб!

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index