Search form

Јован 6:37

37Сѐ што Ми дава Отецот, ќе дојде при Мене; а кој доаѓа при Мене, нема да го истерам надвор;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index