Search form

Јован 6:38

38оти слегов од небото не да ја извршувам Мојата волја, туку волјата на Отецот, Којшто Ме испрати.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index