Search form

Јован 6:39

39А волјата на Отецот, Којшто Ме испрати, е оваа: од сѐ што Ми дал, да не погубам ништо, туку да го воскреснам во последниот ден.

Крај на средата и на мртвите

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index