Search form

Јован 6:41

41Се резгневија против Него Евреите, дека рече: Јас сум лебот што слезе од небото;

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index