Search form

Јован 6:44

44Никој не може да дојде при Мене, ако не го привлече Отецот, Кој Ме испрати; и Јас ќе го воскреснам во последниот ден.

Крај на четвртокот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index