Search form

Јован 6:45

45Кај Пророците е напишано: „И ќе бидат сите од Бога научени“. Секој што чул од Отецот и се научил, доаѓа при Мене.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index