Search form

Јован 6:52

52Евреите, пак, почнаа да се препираат помеѓу себе, велејќи: – Како може Овој да ни го даде телото Свое да го јадеме?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index