Search form

Јован 6:53

53А Исус им рече: – Вистина, вистина ви велам: – Ако не го јадете телото на Синот Човечки и не ја пиете крвта Негова, не ќе имате живот во себе.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index