Search form

Јован 6:59

59Тогаш мнозина од учениците Негови, кои слушаа, рекоа: – Тешки се овие зборови; кој може да ги слуша?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index