Search form

Јован 6:60

60А Исус, знаејќи во Себе дека учениците Негови се бунат против тоа, им рече: – Зар ова ве соблазнува?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index