Search form

Јован 6:61

61Ами, ако Го видите Синот Човечки да се вознесува горе, каде што бил порано?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index