Search form

Јован 6:62

62Духот е тој што оживува; телото ништо не помага. Зборовите што ви ги кажав се дух и живот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index