Search form

Јован 6:63

63Но има меѓу вас и некои што не веруваат. Исус знаеше, од почетокот, кои се тие што не веруваат и кој е тој што ќе Го предаде.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index