Search form

Јован 6:64

64И рече: – Затоа ви зборувам, дека никој не може да дојде при Мене, ако не му биде дадено од Мојот Отец.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index