Search form

Јован 6:65

65Од тоа време мнозина од учениците Негови се вратија и не одеа веќе со Него.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index