Search form

Јован 6:68

68и ние поверувавме и познавме дека Ти си Христос, Синот на живиот Бог.

Крај на понеделникот

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index