Search form

Јован 6:69

69Исус им одговори: – Не дванаесетмина ли ве избрав Јас? Но еден од вас е ѓавол.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index