Search form

Јован 6:7

7Филип Му одговори: – Не ќе им биде доволно за двесте пенези леб, па да добие секој од нив по малку.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index