Search form

Јован 6:9

9– Овде се наоѓа едно момче, кое има пет јачменови лебови и две риби; ама што е тоа за толку души?

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index