Search form

Јован 7:1

ГЛАВА 7

(Зачало 25)

1Потоа одеше Исус по Галилеја, зашто не сакаше да оди во Јудеја, оти Јудејците сакаа да Го убијат.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index