Search form

Јован 7:12

12И многу расправии имаше во народот за Него: едни зборуваа дека е добар; а други велеа: не, туку го заблудува народот.

Свето Евангелие 2008

© Македонска Православна Црква, Библиско Здружение на Р. Македонија 2008

More Info | Version Index